Новини

Про новації ЗНО-2020!

Архів
1 переглядів

   ЗНО-2020 згідно з наказом МОН відбуватиметься: реєстрація з 3 лютого до 24 березня; основна сесія з 21 травня до 16 червня; додаткова – з 25 червня до 17 липня.

Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.
Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів.
Результати з трьох предметів: з української мови і літератури (українська мова), з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) та третього предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускників та учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020 році зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації (ДПА).
Тестові матеріали для ЗНО з історії України,математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.
Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати сертифікат ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років (окрім результатів ЗНО з іноземних мов).
Результати з іноземних мов прийматимуть до розгляду у приймальні комісії лише у сертифікатах 2018, 2019 та 2020 року.
Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення).
Розширено перелік спеціальностей для вступу на магістратуру, на які необхідно буде проходити єдиний вступний іспит.
   Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати сайт www.lv.testportal.gov.ua і скористатись матеріалами для підготовки до ЗНО та пройти онлайнове тестування. (0322)42-26-60 – гаряча лінія регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО? Де? Коли? Як?
Плануєте здобути повну загальну середню освіту у 2020 році? Слід проходити ЗНО-2020? Не знаєте чи справитеся і як все має відбуватись?

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти пропонує ознайомитись з процедурою під час пробного ЗНО та йти на основну сесію впевнено.
 Для цього слід зареєструватись з 3 по 24 січня на сайті www.lv.testportal.gov.uа. Пробне ЗНО-2020 відбуватиметься: 21 березня – українська мова та література; 28 березня – біологія, географія, історія України, математика, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, фізика хімія.
Більше інформації про пробне ЗНО розміщено в розділі «Сфера діяльності» «Пробне ЗНО» на сайті Львівського РЦОЯО або на сайті Українського центру оцінювання якості освіти – testportal.gov.ua.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up