Новини

Про Новосілки дбають і влада, і селяни

Архів
3 переглядів

Протягом цього року приємні зміни відбулися у селі Новосілки. Висипали щебенем і утрамбували катком дорогу Новосілки-Орані. Провели ремонт медпункту, у його приміщенні поміняли вікна й двері. У школі збудували хлів для зберігання дров, поміняли двері на аварійному виході, закупили класні дошки й комп’ютери.

Спонсор, птахофабрика «Епікур» придбала для школи спортивний інвентар. Провели світлення на вулиці Шевченка, відремонтували водонапірну башту. Про це подбало керівництво Зарічанської ОТГ і, найперше, голова Ігор Пальонка. Наразі розробляється програма на виготовлення проектно-кошторисної документації на реставрацію новосілківського храму святих Петра й Павла, що є пам’яткою архітектури національного значення.

Не стоять осторонь перемін і самі жителі. Наше село проснулося, кажуть селяни й, не шкодуючи свого часу і праці, самі беруться допомагати, коли бачать сприяння з боку ОТГ та спонсорів. Коштом сільської громади вже пофарбували дах церкви, якою дуже пишаються, адже збудували її предки ще у 1783 році. Про це розповів у редакції газети «Слово правди» сільський депутат Михайло Шостак.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up