Новини

Про освітні гранти та психологічні аспекти

Володимирська, Новини, Освіта
105 переглядів

У співпраці з Центром позашкільної освіти на базі ліцею №3 для педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти громади ЦПРПП проведено семінар-практикум “Проєктна діяльність як засіб формування громадянської компетентності учнів”.

Організатори заходу – Ірина Щербина та Юлія Москалюк, ставили за мету показати досвід ліцею №3 у формуванні громадянських компетентностей у ліцеїстів через активну участь у різних заходах, поділилися досвідом проєктної та презентували учнівський інформаційно-дослідний проєкт «Українські добровольці: становлення нації».

Практичну частину семінару провели начальник відділу міжнародної діяльності та туризму міськвиконкому Катерина Підгурець та головна спеціалістка  відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій Анастасія Азанова, які ознайомили із сайтами, на яких можна знайти фонди та донорські організації, які підтримують освітні проєкти, надали рекомендації щодо підготовки проєктів.

А для психологічної служби закладів освіти громади проведено професійну зустріч на тему «Реалізація інноваційного потенціалу педагога», яку організувала , психологиня ЦПРПП Руслана Калиновська.

Практична психологиня ЗДО №8 «Вишиванка» Оксана Онишко поділилася досвідом роботи щодо формування життєстійкості в учасників освітнього процесу.  Практична психологиня Ольга Карабась та соціальна педагогтня Лариса Рибка з ліцею с. Суходоли презентували свій досвід роботи з теми: «Чим зайняти дітей в укритті?»

Коментарі
Теги: "Володимир, ліцей № 3, семінар, ЦПРПП
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up