Новини

Про освітній процес при воєнному стані і «Золоте перо» гімназії

Архів
66 переглядів

Серпнева конференція педагогічних працівників цього року  була присвячена темі «Організація освітнього процесу у закладах освіти в умовах воєнного стану».

На ній  міський голова  Ігор Пальонка запевнив педагогів, що попри те, що держава недостатньо фінансує виплату заробітної плати, освітяни будуть забезпечені усіма соціальними гарантіями завдяки коштам місцевого бюджету.  Він подякував вчителям за хорошу роботу у минулому навчальному році та високі знання, які вони дали учням шкіл громади та за вагомий внесок у спільну перемогу. Адже саме освітяни з початку повномасштабного вторгнення росії одні з перших почали плести сітки, ліпити вареники і пекти смаколики для захисників, готували обіди для переселенців, збирали волонтерську допомогу.    

Уперше цього року управління гуманітарних питань запровадило перехідну нагороду «Золоте перо» – її щороку отримуватиме навчальний заклад, який продемонструє найбільше здобутків. Таким за результатами чотирьох останніх років визнано ліцей ім. О. Цинкаловського. Тож золоту табличку міський голова вручив директору цього навчального закладу.

Учасники конференції ознайомилися  з роботою закладів дошкільної освіти громади, які першими в області відновили роботу після того, як були належно облаштовані укриття. Нині сім дитсадків громади відвідує 1273 дитини батьків, які працюють у критичній інфраструктурі або ж пільгових категорій.

Цього року за парти  міській громаді сядуть 444 першокласників у 19 класах, що на 2 класи та 143 учні менше ніж торік. Загалом у закладах освіти попередньо буде навчатися 4806 учнів у 191 класі.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up