На головну Новини Про працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Про працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

138

Фахівці Володимир-Волинської міськрайонної філії обласного центру зайнятості провели  інформаційно-консультаційний захід для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в гуртожитку педагогічного коледжу, запросивши на нього і представників  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги .

Зібралися на нього понад 30 внутрішньо переміщених осіб, з якими проводилася роз’яснювальна робота щодо їх соціальної та економічної адаптації у місцях тимчасового проживання, вирішувалось питання співбесіди з роботодавцями щодо вирішення питання працевлаштування.

- реклама -

Під час зустрічі фахівці центру зайнятості проінформували громадян про стан місцевого ринку праці, ознайомили з наявними вакансіями та можливістю працевлаштування на роботи тимчасового характеру, отриманням послуг служби зайнятості та інших соціальних гарантій. В такий не простий для країни час, уряд законодавчо приймає рішення, які спрощують надання різних видів соціальних послуг та сприяють фінансовій підтримці роботодавців, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × 5 =