Новини

Про реалізацію та оновлення Стратегії розвитку міської громади

Володимирська, Новини
251 переглядів

Відбулось засідання комітету з моніторингу реалізації та оновлення Стратегії розвитку Володимир-Волинської громади на 2017-2027 роки. На ньому представники виконавчих органів, комунальних та інших установ, які визначені виконавцями проєктів стратегії, звітували про їх реалізацію за 2023 рік.

Начальниця відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій Оксана Виваль розповіла, на якому етапі перебуває створення індустріального парку «Володимир», яка робота ведеться  для інвестиційної промоції міста та підтримки підприємців, про конкурс проєктів громадського бюджету,  які реалізовуватимуться вже після Перемоги.

Директорка туристично-інформаційного центру Ірина Ковальчук та начальниця відділу міжнародної діяльності та туризму Катерина Підгурець говорили про розроблення та популяризацію бренду міста, звітували про створення туристичного сайту та туристичних, переважно велосипедних, маршрутів.

Великі кошти потрібні на реставрацію та музеєфікацію пам’ятки археології Вали городища або ж створення скверу-пам’яті литовського князя Войшелка. Тому ці проєкти не втілені в життя, пояснив директор заповідника «Стародавній Володимир» Володимир Пикалюк.

Щодо проведення наукових досліджень та ремонтно-реставраційних робіт у Василівській церкві звітувала начальниця управління гуманітарних питань Оксана Бігун. З виконаного також –  капітальний ремонт покрівлі ліцею № 3, даху ліцею села Суходоли, утеплення дитсадка № 1 «Дзвіночок».

Начальник управління інфраструктури Ігор Возний інформував про заміну мереж вуличного освітлення, додаткове освітлення переходів, встановлення відеонагляду на Федорівському кладовищі, розширення мережі споживачів послуг водопостачання, реконструкцію дорожньої інфраструктури, будівництво модульної твердопаливної котельні поблизу ліцею № 5, впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів, підтримку ОСББ, ЖБК та ОСН тощо.

Про часткове виконання робіт зі створення безпечних та сучасних пішохідних переходів, розвитку велосипедної інфраструктури розповів начальник управління містобудування, архітектури Андрій Трофимук. Заступниця начальника управління соцполітики Алла Кузьмич, говорячи про проєкт «КП «Володимирське ТМО» – опорний заклад», зауважила, що втілення його навіть перевершило сподівання, адже лікарня тепер має ще вищий статус – кластерної.

Йшлося і про необхідність оновлення цієї стратегії, у чому можуть посприяти і фахівці проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up