На головну Новини Про ремонт доріг у районі

Про ремонт доріг у районі

66

Ремонтні роботи у  районі  проводяться на автодорогах державного значення  Н-22 (Устилуг-Луцьк-Рівне), Р-15 (Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква) та Т-03-02 (Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка). Їх  хід  бговрили на оперативній нараді у  РДА.

На 17 травня на дорозі Н-22  освоєно 871 тисячу гривень, що становить 0,7% від вартості робіт,  необхідних для завершення ремонту (127,8 млн. грн).  Торік на цій дорозі виконано робіт  на 148,5 мільйона гривень.  На дорозі Р-15 від Володимира-Волинського до межі зі Львівською областю та об’їзній частині навколо міста до Н-22 ТзОВ «Автомагістраль-Південь» виконало  робітна 79 мільйонів 39 тисяч гривень, що від загальної вартості ремонту дороги у 188 мільйонів 170 тисяч, становить 42 відсотка.

- реклама -

На дорозі  Т-03-02, від села Ліски до  Вербт та від  Володимира-Волинськго до  Павлівки ямковий ремонт проводить філія «Володимир-Волинське дорожньо-експлуатаційне управління». Виконуються вони  за державні кошти, оплата здлійснюється щомісячно, відповідно до акта виконаних робіт.

Також затверджено перелік об’єктів, фінансування яких у 2018 році буде здійснюватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на капітальний та поточний середній ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Згідно із цим переліком, у нашому районі передбачено поточний середній ремонт доріг О 030101 (Кладнів-Микитичі-Стенжаричі-Білин-а/д Р-15 – Овадне –Красностав-Свійчів-Бегета-Микуличі – а/д Н-22 ) на території Оваднівської сільської ради (5 км) в обсязі майже 12 млн.грн та О 030103 (Амбуків-Дарницьке-Заріччя) на території Устилузької ОТГ (1,6 км) на суму 5,05 млн грн. Роботи здійснюватимуться на умовах співфінансування.

Устилузька міська та Зарічанська сільська ради також провели грейдерування 14 кілометрів доріг на суму 20 тисяч гривень.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пятнадцять − чотирнадцять =