На головну Новини Про ремонт об’їзних та під’їзних доріг говорили на зустрічі з нардепом

Про ремонт об’їзних та під’їзних доріг говорили на зустрічі з нардепом

187

Питання ремонту під`їзних доріг до міста обговорили  під час робочої зустрічі перший заступника міського голови Ярослав Матвійчук, нардепа Ігор Гузь, начальника Служби автомобільних доріг Волині Анатолія Посполітак та його заступника Ншан Антонян.

Виділили три основні дороги, де ремонтні роботи мають відбутися уже цього року.  Перша – це відрізок автошляху Р-15 «Ковель – Володимир-Волинський – Жовква» протяжністю 1,2 км від залізничного переїзду до об’їзної.  Тут проектом передбачено заміну асфальто-бетонного покриття, нанесення дорожньої розмітки та знакове забезпечення. А також заміна мережі вуличного освітлення і облаштування тротуару.

- реклама -

А оскільки обабіч розташовані військові частини і у період перебування особового складу у місці їх постійної дислокації там велике скупчення автомобілів, то  біля проїжджої частини передбачено стоянки. Такі ж місця для паркування будуть і біля новозбудованих гуртожитків.

Ще одним дорожним об’єктом, який планують відремонтувати  цього року є вулиця Устилузька. Уже розпочалися тендерні процедури. На  такі роботи  у місцевому бюджеті передбачено 22 мільйони гривень. Залишається лише дочекатися рішення антимонопольного комітету та прийняття законопроекту,  щодо врегулювання проблем тимчасового ввезення техніки та звільнення від оподаткування нерезидента, згідно з міждержавним  договором між Україною та Польщею,  бо роботи на цьому відрізку виконуватиме ода із будівельних фірм сусідньої держави у межах реалізації українсько-польського проекту.  Нардеп нагадав, що три роки тому укладено угоду з Польщею на ремонт дороги від Устилуга до Володимира, протяжністю 13 кіломентів,  виконати який цього року є віс шанси.

Порушували і питання  питання  ремонту вулиці Зимнівської, яка теж потребує капітального ремонту. Однак, воно поки  що залишається відкритим.

Також укладається угода щодо будівництва шистівської об’їзної, де побували Ігор Гузь разом із головою Зарічанської ОТГ Ігорем Пальонкою і і Ярославом Матвійчуком. “Наші спільні зусилля – держави, області, Служби автомобільних доріг – на початку червня підписати угоду, щоб повністю зробити цю об’їзну.  У планах є дорога до повороту на Любомль і Ковель. Це будуть два основні автошляхи на перспективу в моєму окрузі й далі йдемо на міжсільські дороги”, – поділився планами нардеп. Він   також оглянув  об’їзну навколо Устилуга, яку теж нещодавно  проклали “з нуля”.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × 4 =