Новини
Сьогодні
12.10.2024

Про рух транспорту та дезінфекцію: коментар начальника УЖКГ

Володимирська, Комунальна сфера
200 переглядів

З четверга у Володимирі-Волинському, у зв’язку із введенням у країні надзвичайної ситуації й посиленням карантинних заходів, припинили рух громадського транспорту. Підвезення медичного персоналу буде здійснюватись найнятими перевізниками, відповідно до розроблених маршрутів.

Ситуація щодня стрімко міняється. Ще у вівторок коментував ситуацію з перевезеннями та дезінфекцією під’їздів у місті начальник управління ЖКГ Віктор Фіщук.

З кожним днем через скорочення пасажирів кількість перевезень зменшувалась, пояснив він. У п’ятницю ще їздило п’ять автобусів, за вихідні така потреба відпала, тож у вівторок вже курсувало три автобуси – дві «десятки» і одна «чотирнадцятка». І вони не були завантажені, більше 10 осіб не везли.

Передусім маршрутки  були зосереджені на довезенні працівників критичної інфраструктури та медиків. «Зранку на 9-ту годину на роботу, а о 16-ій та 18-ій годинах орієнтовно – повернення з роботи. Після шостої взагалі ніхто нікуди не їде. О 18.30 уже всі автобуси – на дезінфекції», – розповідав чиновник.

Якщо би і надалі був тільки карантин, то від трьох до п’яти автобусів так і їздило б. У випадку ж надзвичайної ситуації чи надзвичайного  стану ніякий громадський транспорт взагалі їздити не зможе. Через ТМО укладатимуть угоди з перевізниками, щоб забезпечувати виключно довезення лікарів до робочого місця.

Щоденно проводиться дезінфекція всіх транспортних засобів, запевнив начальник УЖКГ. «З резервного фонду міського бюджету виділено фінансування для оплати таких послуг, визначено місце і час, підрядника, який цим займається, усі водії попереджені, поліція також, приїжджає і контролює факт виконання дезінфекції, ведеться облік, жоден автобус не виїде на лінію, допоки не пройде дезінфекцію. Його відразу штрафуватимуть і зніматимуть з рейсу.

На станції райветмедицини є усі препарати, костюми, дезінфікуючі автомобілі, ми їм платимо виключно за послуги – 85 гривеь  за один транспортний засіб.

В управляючій житловій компанії ніхто ж не готувався до такого, відповідно, не було нічого необхідного. Тому тут ми закупили і захисні костюми, і рукавиці, і чоботи, і розприскувачі, і, за рекомендаціями спеціалістів ветмедицини, закупили такий препарат, як ДиХлор. Прийшли на допомогу працівникам УЖК, долучившись до знезараження,також еменесники, в середньому за добу обробляють від 20 до 40 під’їздів житлових будинків, залежно від поверховості і місця розташування.

Почали спочатку працювати з вулиці Академіка Глушкова, оскільки там був зафіксований випадок з підозрою на захворювання, а вже звідти пішли на друге військове містечко, по Ковельській і на Луцьку, а далі знову по колу, щодня.  Всі одночасно немає можливості продезінфікувати. Кошти на дезінфекцію під’їздів виділялись за нашим бюджетним запитом».

Віктор Фіщук також пояснив, що в управлінні надавали рекомендації  керівникам організацій забезпечити дезінфекцію своїх приміщень, вишукати на це кошти, радили, хто це і яким чином може робити. Слід звертатись у лікарню ветмедицини на вулиці Кобзарській. До нихцентралізовано надійшли вказівки з Києва, вони зобов’язані у разі звернення надавати такі послуги. Затверджено розцінки. Необхідні препарати і дезкостюмиу них є, технології їм відомі. Треба укласти договір -приїдуть, обробляють, виставляють рахунок.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Коментарі
Теги: ЖКГ, Перевезення
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up