Новини
Сьогодні
20.07.2024

Про стоматологічну допомогу для захисників і захисниць

Лайфстайл, Новини
137 переглядів

Уряд ухвалив рішення щодо розширення комплексної стоматологічної допомоги для зубопротезування в рамках реалізації пілотного проєкту  для окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Пацієнтам безплатно надаються такі планові стоматологічні послуги: просте та складне видалення зуба, відновлення зуба з або без використання анестезії та з або без лікування каналів, а також відновлення зуба з пломбуванням каналів з використанням анестезії.

Отримати ці послуги можуть ветерани війни та особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, а також військовослужбовці, які виконують бойові завдання, але ще не отримали статусу учасника бойових дій, що підтверджується формою 6 ЗСУ.

Гранична вартість наданих медичних послуг, згідно з постановою уряду, не може перевищувати 24 тисячі 952 гривні на одного пацієнта. Розпорядником коштів є Національна служба здоров’я України.

За результатами дослідження, проведеним Українським ветеранським фондом у січні 2024 року, зафіксовано, що майже 50 відсотків  ветеранів першочергово потребують послуг зі стоматологічної допомоги.

Найближчим часом Національна служба здоров’я України  розмістить на офіційному сайті оголошення щодо прийому пропозицій від медичних закладів, які бажають долучитися до реалізації проєкту. Стати учасниками програми можуть заклади охорони здоров’я будь-якої форми власності.

Коментарі
Теги: військові, стоматологічні послуги
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up