Новини

Про світло зустрічі з Іванною Стеф’юк

Володимирська, Громади, Культура, Новини
271 переглядів

На запрошення Центру професійного розвитку педагогічних працівників Володимирської громади для вчителів-філологів і поціновувачів унікальної культури нашого народу у музеї ім. О. Дверницького відбулася зустріч з докторкою філософії в галузі філології, письменницею, етнографинею-дослідницею, лауреаткою премій Марка Черемшини, Пауля Целана, президентською стипендіаткою  Іванною Стеф’юк.

Авторка презентувала свої книги «Місце сили» і «Про вас». Атмосфера свята у День вишиванки була підсилена емоційним обрамленням справжнього проникливого  слова письменниці.  У світі поразок і перемог кожен знаходить своє місце сили, яке надихає, підтримує, дарує надію. Тонкі струни душі, відкриті письменницею, дозволили знайти у собі джерело натхнення,  повірити у непереможність Духу Людини.

Із захопленням знайомилися учасники цієї зустрічі  з  образками людських історій, які породжували думи про коріння родини, малої батьківщини, України. У символах і метафорах  оповідок відчувається радість і смуток крихкого світу, оповитого вірою і любов’ю.

Історії буковинського краю стали близькими серцю волинян. Слухачі дякували Іванні Стеф’юк за подаровану радість зустрічі, можливості придбати книгу у власну бібліотеку.

Мирослава СТОЛЬНИЦЬКА,

консультантка ЦПРПП.

Коментарі
Теги: Іванна Стеф'юк, Володимирський музей, зустріч
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up