На головну Новини Про  тепло взимку влітку дбають

Про  тепло взимку влітку дбають

47

   Готовність підприємства «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» до опалювального періоду становить 60 відсотків. Про це Інтернет виданню «Буг» розповів начальник підприємства Сергій Коба.

Міське підприємство теплових мереж перевіряє готовність і справність, проводить необхідні ремонтні роботи на 19 котельнях. Також  здійснюють заміну теплотрас, з чим мають встигнути до 15-го жовтня.

- реклама -

“Загалом по місту за останні роки  замінено 37 відсотків  мереж. З кожним роком кількість поривів на старих теплотрасах тільки збільшуватиметься, тому треба проводити заміну. Частину коштів для таких робіт виділено з міського бюджету. Нині виводимо з підвалу котельню  на вулиці Ковельській 103, щоб  посилити безпеку для його мешканців і збільшити ефективність.  Її під’єднають  до потужності по вулиці Старицького. Також шукаємо шляхи і ведемо перемовини, аби котельню модернізувати, щоб збільшити її енергоефективність. Також виконуються роботи біля ДНЗ №7, які незабаром будуть завершені. “, – розповів Сергій Коба.

Загалом,  за словами  начальника ПТМ, необхідно близько 50 мільйнів гривень, аби  повністю замінити теплотраст у місті.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шістьнадцять − девять =