На головну Новини Про вантажівки в центрі й укриття у школах

Про вантажівки в центрі й укриття у школах

11

Міський голова Ігор Палонка у вівторок звично зустрівся з представниками місцевих ЗМІ і відповів на їхні питання.

Про що йтиметься на черговій сесії? Плануємо її на 27 липня, розглянемо ряд питань, серед основних – виділення коштів на переведення на тверде паливо котелень на вулиці Академіка Глушкова та Ласківської школи. Також говоритимемо про об’єднання КП «Володимирліфт» з Управляючою житловою компанією, щоб в умовах конкуренції із луцьким підприємствутримати послуги з обслуговування ліфтів у комунальній власності. Крім того, проговорюємо механізм виплати допомоги на наше добровольче формування територіальної громади, бо воно створене давно, хлопці виконують певні завдання і порушують питання щодо утримання. Хочемо запропонувати депутатам виділити на це кошти. Звісно ж, буде ряд земельних питань, зокрема затвердження документації про межі у парку «Слов’янському», після чого будемо планувати встановлення нового майданчика, який був закуплений ще восени.

- реклама -

Також ітиметься про створення профільного ліцею на базі гімназії ім. Олександра Цинкаловського? Так, це проговорили на спільному засіданні освітянської та бюджетної комісії. Якщо приймемо рішення на сесії, у статуті будуть прописані всі умови його роботи. Поки про те, чи відбуватиметься вступ до нього на конкурсній основі, не говоримо.

Майже щодня в центрі міста можна побачити вантажівки, хоча їм тут їздити заборонено. Хто контролює це?За попередній тиждень кілька разів телефонував до керівника поліції щодо цієї проблеми. Водії тих машин, яких встановили з допомогою відеокамери, нестимуть відповідальність, ми складаємо на них адмінпротокол. Але проблема в тому, що велика частина працівників поліції перебувають у відрядженні, а на місці для забезпечення порядку бракує нарядів.

Чи планується обкошування берегів річки Луги, цікавляться читачі? Ми обкошували берег навпроти «Слов’янського» парку, біля стадіону ЗОШ №1 і територію парку «Княжий». Мешканці можуть нам уточнити, де саме варто ще покосити. Коли я очолював Зарічанську громаду, то поставив завдання у цих місцях обкошувати і продовжуємо так і надалі.

Діти з Володимира відпочивали у Литві? Так, список дітей формувало гуманітарне управління. На жаль, змогли відправити на відпочинок небагато дітей. Але обговорюватимемо такі можливості надалі, адже 11 липня у нас має бути делегація з литовського міста Расейняй, з яким ми плануємо підписати угоду про співпрацю.

Як посуваються роботи у майбутньому реабілітаційному центрі? Чекаємо від проектантів розрахунків, чи там вистачає площі і комплексу приміщень на облаштування реабілітаційного центру. Поставив завдання зробити це до 10 липня, сподіваюся отримати ці висновки вчасно. Якщо виявиться, що набір приміщень не підходить, можливо, розглядатимемо іншу локацію.

Чи змінилася ситуація із внутрішньо переміщеними особами? Вона стабільна, їх на території громади зареєстровано трохи більше чотирьох тисяч. Мешканців одного з гуртожитків поменшало, в іншому їхня кількість не змінилася. Ведемо роботу з кількома благодійними фондами, щоб забезпечити їх продуктовими наборами. До нас приїздив Карл-Ернст Мюллер з Цвікау, який теж допомагає з цим. На жаль, маємо і трагічну подію – сім’я переселенців з Харківщини потрапила в серйозне ДТП в Нововолинську, є загиблі. Ми виділяли допомогу, щоб доставити тіло для поховання на батьківщину.

Як посувається облаштування укриттів в освітніх закладах громади? На виконкомі виділяємо кошти на укриття в школах, після цього запускаємо всі процедури. Проектанти порахували, скільки це буде коштувати, ставимо завдання будівельникам, щоб до 1 вересня укриття були готові. Роботи передбачають і облаштування санвузлів, і побілку стін та укладання підлоги там, де її немає, і відновлення системи освітлення,  і забезпечення укриттів питною водою. Усе це за кошти міського бюджету. Щодо гімназії, домовляємося із власниками консервного заводу, де є хороше укриття, щоб учні могли користуватися ним.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × один =