Новини

Про залучення інвестиційних проєктів

Лайфстайл, Новини
107 переглядів

Торік в області продовжувалась робота із міжнародними партнерами. Діє 130 міжнародних угод з партнерами, 17 з яких  укладено у 2023 році (з Польщею, Великобританією, Литвою, Німеччиною). Також у  торік обласна військова адміністрація провела понад 40 зустрічей з міжнародними партнерами.

Аналіз проведеної роботи у цьому напрямку обговорили на нараді начальника ОВА Юрія Погуляйка. Директорка департаменту економічного розвитку, зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів Вероніка Бальбуза розповіла про проєкти, які фінансуються у співпраці із міжнародними партнерами. Зокрема, у 2023 році забезпечили супровід та консультування 14-ти проєктів в рамках програми «Польща-Україна» на суму майже 14 мільйонів євро.

Визначені основні тематичні цілі, за якими йде співпраця. У рамках напрямку «Здоров’я» вже відібрані проєкти, Волинь показала найкращий результат серед інших областей. Адже вдалося залучити сім проєктів, загальний бюджет яких 6 мільйонів євро.

Крім цих  семи в області ще реалізовуватимуть три великих інфраструктурних проєкти, які йдуть поза конкурсом. Це «Стан управління водними ресурсами», «Спільний розвиток доступної та стійкої медичної допомоги для людей похилого віку та людей з інвалідністю» та «Створення транскордонних центрів профілактичних оглядів у Люблінському воєводстві та Волинській області».

Коментарі
Теги: інвестиції, Польща
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up