На головну Анонси Пробігти п’ять  кілометрів та отримати двотижневий запас курятини

Пробігти п’ять  кілометрів та отримати двотижневий запас курятини

142

Якщо велопробіг у вишиванках став уже традиційною складовою святкових заходів до Дня міста, то пробіг на дистанцію у п’ять кілометрів, який у міжнародній кваліфікації носить назву «5KRun», відбудеться у Володимирі вперше. Організовує  його компанія «Epikur»спільно з управлінням освіти, молоді та спорту міськвиконкому.

   Працівники Володимир-Волинської птахофабрики, однією із ключових цінностей котрої є здоровий спосіб життя, уже декілька років поспіль беруть участь у всеукраїнських марафонах та півмарафонах. А цього разу вирішили долучити до бігу якомога більшу кількість володимирчан, приурочивши перший у місті пробіг до його 1030-го дня народження.

- реклама -

Стартуватиме пробіг з площі Героїв 29 липня о 10.00. Реєстрація відбуватиметься за наявності посвідчення особи уже з 7.30. Учасники пробігу подолають дистанцію у п’ять кілометрів, що пролягатиме за  таким маршрутом: площа Героїв – вулицяЛуцька – Привокзальна (тут на учасників чекатиме палатка з питною водою та бананами) – Пилипа Орлика – Миколаївська – площа Героїв.

Перші п’ятеро чоловіків та стыльки ж жінок отримають по ящику курятини без антибіотиків та гормонів росту  «Epikur». Перші три сотні фінішерів також не залишаться із порожніми руками – для них птахофабрика підготувала медалі та дипломи, які будуть надалі мотивувати бігунів до нових спортивних рекордів. Забіг проводитиметься згідно з правилами  IAFF.

Дорослому забігу передуватиме дитячий на дистанцію 200 метрів – від кафе «Лакомка» до магазину «Комп’ютерний всесвіт». Забіги наймолодших бігунів, які розпочнуться о 9.00, будуть поділені на вікові категорії: від 3 до 5 років,  від 6 до 9 та від 10 до 14. Підлітки віком до 18 років матимуть змогу пробігтись вулицями міста на 5-кілометрову дистанцію, але лише за присутності батьків.

У дитячому забігу не буде переможців та переможених – усі учасники отримають дипломи та смачне морозиво. Окрім цього, у планах організаторів – забіг для матусь із дитячими візочками, який відбудеться, якщо збереться достатня кількість охочих.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × 3 =