Новини

Продовження вільної торгівлі з ЄС, але з певними обмеженнями

Новини
151 переглядів

Єврокомісія розглядає можливість продовження вільної торгівлі з Україною до червня 2025 року, але з певними обмеженнями. Про це повідомляє “УкрАгроКонсалт”, посилаючись на заяву віце-президента ЄК Маргарітіса Схінаса.

За його словами, Єврокомісія планує встановити обмеження на поставки окремих видів сільськогосподарської продукції з України в разі надлишку такої продукції на ринках країн ЄС. Це може стосуватися яєць, цукру та м’яса птиці, обсяги поставок яких можуть бути обмежені до рівня 2022-2023 років. У разі перевищення цього обсягу імпорту можуть бути запроваджені додаткові обмеження, включно з поверненням довоєнних мит.

Вважають, що такі заходи допоможуть знайти баланс між підтримкою України та  розв’язанням проблем європейських аграріїв. Рішення про введення обмежень будуть ухвалюватися ЄК, а країни-члени ЄС зможуть повідомляти про можливі проблеми та давати свої рекомендації.

У Єврокомісії сподіваються, що нові правила сприятимуть припиненню односторонніх заборон на постачання продукції з України з боку окремих країн ЄС.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up