На головну Новини Продовжено конкурс на монумент загиблим воїнам

Продовжено конкурс на монумент загиблим воїнам

10

Продовжено до 17 травня конкурс на визначення кращої проектної пропозиції на встановлення монументу «Воїнам, які загинули від агресії Російської Федерації» у місті Володимирі-Волинському. Результати будуть оприлюднені  1 липня.

Кожний учасник конкурсу може подати тільки одну заявку з матеріалами. У випадку, якщо  він подає більше однієї заявки, усі конкурсні матеріали за його участю відхиляються незалежно від результатів конкурсу.

- реклама -

Конкурс проводиться в один тур.  Текстові матеріали подаються  його учасником в запечатаному вигляді з урахуванням шифру (будь-яке число).

До ескізного проекту пам’ятного знаку потрібно додати: генеральний план М 1:500 (1:200; 1:100);  план споруди М 1:100 (1:200; 1:50; 1:20); макет пам’ятного знаку М 1:10 (1:20; 1:5) або комп’ютерна графіка; пояснювальна записка з обґрунтуванням та стислим описом задуму; перспектива (масштаб довільний).

Інформація про учасника конкурсу подається в іншому запечатаному конверті з шифром.  У ній зазанчається найменування учасника конкурсу (для юридичних осіб); прізвище, ім’я та по батькові;  рік народження;  освіта;  місце роботи  (для фізичних осіб-підприємців);  поштова адреса учасника конкурсу; – контактні телефони;  у разі надання макету пам’ятного знаку  слід  нанести шифр учасника.

Конкурс проводиться платній основі. Призовий фонд  становить 60 тисяч гривень із розподілом по зайнятих місцях:  30 тисяч  – за  перше; 20 тисяч – за друге; 10 тисяч – за третє.

Конкурсні матеріали повинні бути доставлені за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Данила Галицького, 5, виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (03342) 3-49-54.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять − 3 =