На головну Новини Продовжено конкурс на монумент загиблим воїнам

Продовжено конкурс на монумент загиблим воїнам

7

Продовжено до 17 травня конкурс на визначення кращої проектної пропозиції на встановлення монументу «Воїнам, які загинули від агресії Російської Федерації» у місті Володимирі-Волинському. Результати будуть оприлюднені  1 липня.

Кожний учасник конкурсу може подати тільки одну заявку з матеріалами. У випадку, якщо  він подає більше однієї заявки, усі конкурсні матеріали за його участю відхиляються незалежно від результатів конкурсу.

- реклама -

Конкурс проводиться в один тур.  Текстові матеріали подаються  його учасником в запечатаному вигляді з урахуванням шифру (будь-яке число).

До ескізного проекту пам’ятного знаку потрібно додати: генеральний план М 1:500 (1:200; 1:100);  план споруди М 1:100 (1:200; 1:50; 1:20); макет пам’ятного знаку М 1:10 (1:20; 1:5) або комп’ютерна графіка; пояснювальна записка з обґрунтуванням та стислим описом задуму; перспектива (масштаб довільний).

Інформація про учасника конкурсу подається в іншому запечатаному конверті з шифром.  У ній зазанчається найменування учасника конкурсу (для юридичних осіб); прізвище, ім’я та по батькові;  рік народження;  освіта;  місце роботи  (для фізичних осіб-підприємців);  поштова адреса учасника конкурсу; – контактні телефони;  у разі надання макету пам’ятного знаку  слід  нанести шифр учасника.

Конкурс проводиться платній основі. Призовий фонд  становить 60 тисяч гривень із розподілом по зайнятих місцях:  30 тисяч  – за  перше; 20 тисяч – за друге; 10 тисяч – за третє.

Конкурсні матеріали повинні бути доставлені за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Данила Галицького, 5, виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (03342) 3-49-54.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять + шістьнадцять =