Новини

Продовжено конкурс «З любов’ю до рідного міста»

Культура, Лайфстайл, Новини
202 переглядів

Дитячо-юнацький конкурс з образотворчого мистецтва «З любов’ю у серці до рідного міста» продовжено до 25 травня.  Він приурочений до   700-річчя з часу надання м. Володимиру Магдебурзького права та Дня міста.

Його організаторами є управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимирської міської ради, Володимирська дитяча художня школа ім. М. Рокицького.

Конкурс має на меті привернення уваги дітей та юнацтва до багатовікової історії  міста через популяризацію його визначних подій, які вплинули на розвиток економіки, торгівлі, поширення культурних надбань минулого, як джерела національних духовних основ сьогодення, виявлення і підтримка обдарованої молоді.

Учасником конкурсу може стати обдарована молодь віком до 18 років.

Кожному учаснику надається можливість проявити свої творчі здібності, уподобання та власне бачення і відчуття запропонованої ідеї, виразити їх у будь-яких видах і жанрах образотворчого мистецтва. Розглядаються і колективні роботи.

Конкурс проводиться за чотирма віковими категоріями у двох номінаціях «Спеціалізовані мистецькі навчальні заклади та студії» (ДХШ ім. М. Рокицького, приватні мистецькі студії міста, педагогічний фаховий коледж імені Агатангела Кримського) та «Заклади загальної середньої та позашкільної освіти»:

Перша  категорія – від 6 до 8 років;

Друга – від 9 до 11 років;

Третя – від 12 до 14 років;

Четверта – від 15 до 18 років.

Твори можуть виконуватись у техніках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, а також комп’ютерної графіки.

У конкурсі, за рішенням журі, можуть бути виділені три додаткові відзнаки: наймолодший учасник, найоригінальніше вирішення та найпатріотичніша робота.

Один автор подає на конкурс 1-2 твори, які  повинні бути належно оформлений у паспорту. На їх зворотній стороні слід чітко вказати: назву роботи; • прізвище, ім’я, по батькові автора та його  вікову категорію, дату народження; • техніку виконання; • навчальний заклад, клас (курс); • прізвище, ім’я, по батькові керівника (вчителя); контактні телефони керівника.

Розмір робіт і техніка виконання – на вибір автора

Коментарі
Теги: "Володимир, конкурс до Дня міста, Магдебурзьке право
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up