Новини

Проект «Я маю право» захищає дітей

Архів
8 переглядів

У міській раді відбувся семінар  із соціальної роботи «Координація роботи щодо захисту прав дітей у рамках проекту «Я маю право».

Тут виступила керуюча справами міськвиконкому Наталія Прогонюк, котра подякувала за багаторічну співпрацю представникам усіх причетних до соціальної роботи служб та повідомила: зміни у законодавстві спонукають до діалогу та вирішення оперативних питань взаємодії у цій сфері. А 2018 рік визначений роком реалізації просвітницького проекту «Я маю право».

Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної правової допомоги місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Степан Слащук  проінформував про зміни у законі «Про безоплатну правову допомогу», а також про проведення просвітницьких заходів у навчальних та позашкільних установах міста.

Про внесення змін до законодавчих актів щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів розповів  заступник начальника відділу правової  інформації та консультації  цієї ж установи Василь Соколов.

Увагу приділили  питанням протидії домашньому насильству та торгівлі людьми. З цим  виступили головний спеціаліст  відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання Надія Прогонюк і директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Пикалюк.

Реалізація проекту «Я маю право» відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури уряду, органів Міністерства юстиції, системи надання безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін. Більше інформації про проект «Я маю право!» знайдете  на сайті prаvo.minjust.gov.ua ,  та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up