Новини

Проекти для дітей і молоді – підсумки торішніх, старт цьогорічних

Архів
8 переглядів

Відбулося засідання конкурсної комісії з розгляду програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно дітей та молоді, на якому  керівники громадських організацій «Третій полк» та «Реверс» прозвітували про реалізацію тих, що торік  отримали фінансову підтримку міського бюджету.

Це було таборування «Рейнджер кемп» та соціалізаційний проект, спрямований на підтримку діток з інвалідністю «Турбота взамін на любов». Як зазначив начальник управління освіти, молоді і спорту міськвиконкому В’ячеслав Петрук, обидві громадські організації зробили власні внески у реалізацію заходів – вони становили більше необхідних 25 відсотків. За кошти міського бюджету в сумі 20 тисяч гривень відповідно до документів, що підтверджують покупки, за першим проектом придбано намети й інвентар для табору, за другим  – набори для творчості, а також ігри, призи та сувеніри для дітей.  Практично усі заплановані заходи виконано, відтак, діти отримали рейнджерську підготовку протягом трьох тижневих табірних змін, а родини, що виховують дітей з особливими потребами, зробили кілька кроків у напрямку соціалізації дітей.

Підсумовуючи засідання,  заступник  міського голови, секретар міської ради Олег Свідерський доручив управлінню освіти, молоді та спорту міськвиконкому розпочати підготовку до аналогічного конкурсу проектів у 2018 році. Зокрема, прийом документів від громадських організацій планується з 1 по 30 травня.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up