Новини

Проекти, що претендують  на бюджет участі

Архів
13 переглядів

   Позавчора відбулось засідання координаційної ради з питань громадського бюджету (бюджету участі) міста, на якому було затверджено проекти, які допускаються до голосування та ті, які  не  пройшли  цього попереднього  відбору.

Отож, серед 16 поданих проектів 13 успішно пройшли оцінку та допущені до голосування, яке розпочнеться з  13 вересня. Для реалізації  всіх поданих  проектів  потрібно  2,342 мільйна гривень, тоді як у  міському бюджеті на 2018 рік передбачено  на  такі  цілі 1,3 мільйона. Володимир-волинці будуть обирати з-поміж  чотирьох великих та дев’яти малих проектів.

Так, у категорії «великі» за перемогу змагатимуться проекти Алли Малишевої “Особливе” для “особливих” (встановлення елементів майданчика для осіб із обмеженими функціональними можливостями біля вже існуючого дитмайданчика у парку “Слов’янський), Ганни Губерук «Я за безпечний рух» (облаштування тротуарного покриття вздовж вулиці Філатова з однієї сторони проїжджої частини, встановлення відбійників при повороті на вул. Зимнівську), Андрія Гнатюка «Дорога додому!» (капітальний ремонт елементів благоустрою на вулиці Луцькій) та Олени Жуйводи «Пляж. Влаштування рекреаційної зони у місці стихійного купання на річці Луга».

У категорії «малих» на розгляд громади подано дев’ять проектів. Це проект Ксенії Зарівняк «Кохання вустами топіар» (встановлення романтичної зеленої інсталяції у парку «Слов’янський»), Лілії Сальнікової «Парковка у військовому містечку», Андрія Гнатюка «Квітуче місто, Володимир – вертикальне озеленення підвісними клумбами», Наталії Лук’янчук «Простір для містян» (створення креативного громадського простору в парку ім. Гагаріна), Олександра Стемковського «Володимир. Шляхами княжої столиці» (створення вказівних знаків та інформаційних фото-стендів про пам’ятки міста), Максима Климюка «Володимир – основа християнської моралі» (створення відкритого публічного простору доступного для усіх категорій населення, на якому розміщуватиметься монумент «10 Божих заповідей», Андрія Трофимука «Благоустрій території біля пам’ятника воїнам танкістам», Олени Смерічки «Центральна зупинка майбутнього» (облаштування сучасної зупинки біля вул. Ковельської, 42), Вікторії Джиквас «Спортивний двір».

Детальніше про ці проекти – у наступних номерах газети «Слово правди».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up