Новини

Професійне свято  у  відділі  рацсу  і  термінал  у  подарунок

Архів
30 переглядів

Нове професійне свято народилося в Україні – 20 лютого відзначатимуть  День працівників державних відділів реєстрації актів цивільного стану. Дату обрано невипадково. Сто років тому, саме 20 лютого 1919 року, був складений перший в Україні акт цивільного стану. У нашому місті такий документ, а ним зареєстровано народження хлопчика  Георгія, укладений 12 серпня 1944 року. Ця дитина народилася у день визволення міста від гітлерівців, 20 липня, у сім’ї 23-річної домогосподарки та 48-річного завідувача бойнею, які проживали на вулиці Гноєнській (більш докладніша інформація – конфіденційна).

Сторічний ювілей з часу створення системи органів державної реєстрації актів цивільного стану урочисто відзначили у столиці та в обласному центрі. З цієї нагоди начальник нашого міськрайонного відділу ДРАЦС  ГТУЮ у області Алла Войтюк за високі досягнення у праці та зразкове виконання службових обов’язків нагороджена подякою  Міністерства юстиції України (на знімку).

Висока оцінка роботи володимирської служби  ДРАЦС небезпідставна, адже наш відділ один із небагатьох в Україні став учасником п’яти пілотних проектів. Володимирчани вже звикли, що можна за добу одружитися, повертатися із пологового будинку зі свідоцтвом про народження дитини, є  тут й інші послуги, про які й не чули в інших містах. За ініціативи пані Алли у нас з’явилася книга ювілейних весіль, де зафіксовані урочистості «золотих» та «діамантових» подружь. А днями у відділі встановили банківський термінал, отже щоб оплатити вартість послуг вже не треба ходити до банку, це можна зробити безпосередньо в установі.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up