Новини

«Профі» допомагатиме учням ВПУ шукати роботу

Архів
33 переглядів

Уже четвертий на Володимирщині центр кар’єрного зростання «Профі» презентували цього тижня у вищому професійному училищі. Завдяки тісній співпраці навчального закладу із центром зайнятості відтепер його учням та випускникам буде простіше дізнатись про вакантні посади на підприємствах міста та знайти перше робоче місце. Подібні центри вже успішно діють в Оваднівському професійному ліцеї, агротехнічному та педагогічному коледжах.

  «Центр має сприяти тому, аби молоді майбутні фахівці отримали перше робоче місце та орієнтувались на ринку праці і, головне, аби наші випускники не зневірились, вийшовши зі стін навчального закладу з дипломом на руках. Тож сподіваємось з допомогою центру кар’єрного зростання дати путівку у подальше професійне життя», –

зазначила заступник директора ВПУ з навчально-виховної роботи Наталія Богдан.

Щороку ВПУ випускає у світ понад дві сотні молодих спеціалістів робітничих професій, для яких пошук роботи є надзвичайно актуальним. Більшості з них, хоч і не завжди за спеціальністю, але все-таки вдається працевлаштуватись, серед винятків лише ті, хто йде служити до війська, продовжує навчання у виші або ж не працює за сімейними обставинами.

Відтепер кожен учень ВПУ зможе отримати необхідну інформаційно-консультаційну допомогу у пошуку роботи прямо у стінах рідного навчального закладу. Тут  також надаватимуть підтримку у започаткуванні власної справи, проводитимуть  профорієнтаційну роботу з учнями шкіл, відбуватимуться зустрічі роботодавців з випускниками училища, «ярмарки кар’єр» та навчальні семінари і тренінги. У центрі «Профі» з майбутніми молодими фахівцями працюватимуть педагоги ВПУ за сприяння центру зайнятості.

З нагоди відкриття центру кар’єрного зростання «Профі» до ВПУ завітало чимало гостей, серед яких перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, провідний фахівець відділу організації профорієнтації обласного ЦЗ Ірина Гребєнщікова, директор  міськрайонного ЦЗ Наталія Уколова та місцеві підприємці, котрі найчастіше стають першими роботодавцями випускників ВПУ. Гості у своїх виступах бажали учням знайти своє місце під сонцем та стати справжніми професіоналами. З цієї нагоди учні ВПУ підготували невеликий концерт.

У новоствореному центрі кар’єрного зростання, який розмістився у актовій залі ВПУ, стрічку перерізали Ярослав Матвійчук разом із Наталією Уколовою та директором училища Володимиром Смоляром. Після закінченню офіційної частини  можна було оглянути інформаційні стенди та брошури, а найбільше охочих виявилось пройти профдіагностичне тестування на спеціально облаштованих комп’ютерах.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Теги: ВПУ, Наталія Уколова, освіта, Тетяна Ізотова, центр зайнятості
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up