На головну Війна Програма для підтримки ІТ-підприємців-початківців

Програма для підтримки ІТ-підприємців-початківців

117

Держава максимально зацікавлена у створенні українських стартапів і готова вкладати в це гроші.

«Український фонд стартапів буде викуповувати частку в новостворених компаній. Програма спрямована на ІТ-підприємців – початківців, які мають ідею створення технологічного стартапу та шукають фінансування на стадію створення тестової моделі», – заявив глава уряду.

- реклама -

  Ці гроші можна буде спрямовувати лише на розвиток, найм співробітників, підготовку моделі та початкове фінансування. Бюджет програми на рік — 10 мільярдів  гривень. Пріоритет надаватиметься експортоорієнтованим компаніям.

У 2021 році кількість ІТ-фахівців в Україні зросла на рекордні 50 тисяч людей, але багато компаній все одно мали дефіцит кадрів. ІТ-спеціалісти в останні роки стали справжнім середнім класом в Україні, а тому держава хоче збільшити увагу до сектору і допомогти тим, хто хоче піти в ІТ.

Українці, які бажають отримати кваліфікацію junior developer, графічний дизайнер або іншої технічної спеціальності, матимуть змогу отримати грант, який можна витратити лише на навчання на ІТ-курсах. Держава виділить фінансування для 60 тисяч українців, які зможуть після цього знайти роботу в цій сфері.

Ці грантові програми можуть стати драйвером зростання для економіки: «Це мотивація для людей залишатися і працювати в Україні. Працювати задля перемоги зараз, а також для розбудови сильної України в майбутньому».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять − одинадцять =