Новини

Прокуратура “прикрила” нелегальний гральний заклад

Архів
5 переглядів

У четвер, 16 листопада 2017 року, прокурори спільно з працівниками міжрайонного відділу Управління захисту економіки у Волинській області департаменту захисту економіки Національної поліції України та Володимир-Волинського відділу поліції на підставі ухвал Володимир-Волинського міського суду провели обшук у залі ігрових автоматів на вулиці Ковельській у Володимирі-Волинському, повідомляє офіційна сторінка Волнської прокуратури.

У ході обшуку виявлено та вилучено 19 системних блоків, 19 електронних пристроїв для зчитування карт, платіжний термінал та інше електрообдаднання, за допомогою якого клієнтам незаконно надавались послуги у сфері грального бізнесу шляхом доступу через мережу Інтернет до віртуальних казино.

Відтак, Володимир-Волинська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактами незаконного заняття гральним бізнесом (кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.203-2 КК України). Зокрема, вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно. У провадженні призначено низку експертиз. Вживаються заходи задля притягнення організаторів незаконного бізнесу до передбаченої законом відповідальності.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up