Новини

Пропонуйте совісних і принципових до ради старійшин

Архів
41 переглядів

Як уже повідомляла газета «Слово правди», у місті розпочала роботу ініціативна група, яка має на меті створення ради старійшин.

–  Пропонуємо організувати цю структуру у поміч громаді для вирішення проблемних та суперечливих питань життя міста. Бачимо раду старійшин незалежною ні від влади, ні від бізнесу, ні від різноманітних політичних сил і партій, – пояснюють жителі міста доцент Східноєвропейського університету, доктор філософії Олег Гадзевич та один із засновників ветеранського духового оркестру «Арсен», колишній шахтар і правоохоронець Володимир Шостакевич. –  Старійшини не обов’язково мають бути людьми похилого віку. Головні критерії для кандидатів – чиста совість, порядність, відповідальність, життєвий досвід, розважливість, уміння приймати рішення, обґрунтовувати і відстоювати  інтереси громади.

Рада старійшин не перебиратиме собі управлінських функцій. Однак має стати вагомою дорадчою структурою стосовно місцевої влади, а жителі міста могли б звертатися за допомогою, аби вирішити долю історичних пам’яток, організувати якусь суспільно необхідну роботу, відзначення певної  події чи, наприклад, приструнити сімейного дебошира. У Володимирі уже існувала така рада, однак, на жаль, так склалося, що вона, по суті, залишилася на папері.

Наразі ініціативна група обмірковує статут, яким керуватиметься рада старійшин, вивчає досвід подібних організацій з інших міст. До складу ради старійшин можна пропонувати шанованих, енергійних людей. З приводу ідей можна телефонувати Володимиру Шостакевичу – 0679622981, Олегу Гадзевичу- 0506774400.

Коментарі
Теги: Володимир Шостакевич, Олег Гадзевич, рада старійшин
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up