Новини

Просять поліпшити житлові умови лікарю-переселенцю

Два місяці тому в одному з грудневих номерів наша газета розповіла про лікаря-отоларинголога Володимира Сотнікова, який після кількох місяців життя в окупації й роботи під обстрілами змушений був евакуюватися з рідної Херсонщини й влаштувався на роботу у місцеве ТМО. Публікацію ми підготували після того, як особисто познайомилися з медиком, адже довелося звернутися за його фаховою допомогою.

Після оприлюднення цієї історії, отримали чимало коментарів від наших читачів, які схвально відгукувалися про роботу лікаря, а нещодавно до редакції завітали колишні пацієнтки Володимира Васильовича, які переймаються тим, що медик змушений тулитися в гуртожитку, тому шукають варіантів та порад, як допомогти медику та змінити його «житлові» умови.

Нагадаємо, на Волинь Володимир Сотніков із дружиною Валентиною приїхав, піддавшись на вмовляння дітей, які переживали за долю своїх найдорожчих, тож просили евакуйовуватися. Оселилося подружжя спершу на Іваничівщині, де мешкають їхні свати. Відразу лікар-отоларинголог з понад тридцятилітнім досвідом узявся за пошуки роботи. Працевлаштуватися частково вдалося у приватній клініці «Бодро», а згодом – Володимирському територіальному медичному об’єднанні, тоді й переїхали до нашого міста. І досі Володимир Васильович із вдячністю розповідає про отриману у важкий час підтримку від гендиректорки ТМО Тетяни Ващук, яка згодом дослухалася до пропозицій медика щодо оновлення ЛОР-кабінету завдяки розширенню приміщення та поповнення інструментами й обладнанням.

Зараз лікар у день приймає по тридцять пацієнтів, надаючи кожному фахову допомогу й дієві поради. Застосовує медик для лікування аденоїдита, синусита, фронтита та інших ЛОР-захворювань метод Поетца, що в народі називають «кукушка», який раніше у лікарні не був поширеним.

За чуйність, уважність й професійність дякують пацієнти Володимиру Васильовичу. А деякі щиро переймаються долею лікаря, вважаючи прикрим, що такий спеціаліст тулиться з сім’єю у гуртожитку, й надіються, що місцева влада зверне увагу на це питання та підшукає для медика варіант комфортніших умов проживання. З такою думкою минулого тижня двоє наших читачок, які були пацієнтками Володимир Сотнікова, звернулися у редакцію. Вони розповіли про його фахову допомогу, уважне відношення й зазначили, що лікарю потрібно допомогти. Пенсіонерка Ольга Петрівна навіть запропонувала один із варіантів розв’язання проблеми, розповівши, що у її будинку на Луцькій, 101/2 є квартира, яка стоїть пусткою два роки. Господар помер, а близької родини не мав. Тож, на думку жінки,  належно оформивши усі документи, можна було б це житло надати медику.

«Цей лікар справді допомагає пацієнтам. Він посланий нам Богом. Тож хочеться віддячити йому за працю. Підтримати. Мусимо знайти можливість посприяти у розв’язання питання з житлом», – вважає пані Ольга.

Коментарі
Теги: житло, лікар-переселенець
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up