На головну Новини Процедура реєстрації безробітних максимально спрощена

Процедура реєстрації безробітних максимально спрощена

168

В умовах карантину процедура реєстрації безробітних максимально спрощена. Відтепер потрібно заповнити лише дві заяви — про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю.

Як і раніше, заяви можна подати двома способами: на електронну пошту центру зайнятості або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості.

- реклама -

Якщо ви вирішили надіслати заяви електронною поштою, заповніть документи власноруч за зразком і сфотографуйте або відскануйте їх. Потім надішліть на email центру зайнятості, де ви плануєте перебувати на обліку. Обов’язково у темі листа зазначте прізвище, ім’я, по батькові. Якщо є технічна можливість, завантажте заяви, роздрукуйте та заповніть їх. Підпишіть власноруч, відскануйте (чи сфотографуйте) і надішліть на email центру зайнятості. Так само вкажіть у темі листа прізвище, ім’я, по батькові.

Чекайте повідомлення від центру зайнятості щодо ухваленого рішення та тримайте зв’язок із вашим кар’єрним радником.

Бланк заяви для надання/поновлення статусу безробітного доступний за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/…/…/zayava_sb_covid-19_10-04_sayt.pdf
Форму заяви про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю можна завантажити тут: https://www.dcz.gov.ua/…/zayava_db_covid_01-04_10-04_sayt.p…

Детальна інструкція https://vol.dcz.gov.ua/novy…/uvaga-nova-informaciya-dlya-vas

Після закінчення карантину або надзвичайної ситуації, особа яка була зареєстрована у службі зайнятості за спрощеною системою, впродовж перших 10 робочих днів повинна звернутися до служби зайнятості особисто, та подати оригінали документів для надання статусу безробітного.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × 2 =