Новини

Проти  закриття сільських поштових  віддлень

Архів
5 переглядів

   Депутати Устилузької міської ради прийняли звернення до уряду з вимогою не закривати поштові відділення по Україні та селах громади. Про це інформує «ВолиньUA». Ініціював прийняття звернення депутат від ВО «Свобода» Степан Сіжук.

За його словами мешканців села Рогожани, від якого він обраний депутатом, попередили про закриття поштового відділення. Людей це надзвичайно обурило, адже на пошті вони отримують пенсію та сплачують за комунальні та інші послуги. «Я не розумію цієї «моди» закривати поштові відділення. Влада лишила села без роботи, тепер ще хоче лишити без інформації. Працівниця пошти  зайнята лише три дні на тиждень, але має в місяць 800 тисяч гривень обороту, бо ж люди платять за газ, світло та інші послуги. Я телефонував на урядову гарячу лінію і розповів про проблему, але відповіді ще не отримав, тому ініціював звернення до уряду. Дякую колегам-депутатом, що мене підтримали», – розповів Степан Сіжук.

Устилузька міська рада прийняла звернення до уряду з вимогою стати на захист поштових відділень в усіх населених пунктах в тому числі в Рогожанах.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up