На головну Новини Протиепідемічні заходи посилено: на виїзді з Володимира запрацювали КПП

Протиепідемічні заходи посилено: на виїзді з Володимира запрацювали КПП

187

12 червня  у зв’язку із погіршення епідемічної ситуації у місті на виїздах з Володимира-Волинського запрацювали  контрольно-пропускні пункти. Вони облаштовані на автошляхах, що ведуть до Луцька, Ковеля та Нововолинська.

 Ці пункти з можливими обмеженнями руху транспорту передбачено вимогами протоколу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій для профілактики поширення COVID-19.

- реклама -

На контрольно-пропускних пунктах працюють поліцейські, які, власне, регулюють дорожній рух, медики та рятувальники. Медпрацівники у захисних костюмах, рукавичках та масках роблять температурний скринінг, візуально перевіряють водіїв та пасажирів на наявність ознак респіраторних захворювань. У випадку виявлення під час такої перевірки у громадян температури вищої 37 градусів, відповідно до протоколу, персонал контрольно-пропускного пункту має викликати спеціалізовану мобільну медичну бригаду, а у випадку показів дистанційного термометра температури вище 38 градусів –  викликати “екстрену медичну допомогу”.

Як повідомили представники поліції з контрольно-пропускного пункту, що облаштований у військовому містечку, жодних непорозумінь із громадянами з приводу зупинки автотранспорту для перевірки не виникає, усі водії та пасажири спокійно ставляться до цих обмежувальних заходів. Якихось надзвичайних ситуацій протягом дня теж зафіксовано не було.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 + 1 =