Новини

Проводиться обстеження продовольчих магазинів

Архів
19 переглядів

Як вже  повідомлялося, у зв’язку зі скаргами жителів на порушення правил торгівлі в магазинах у лютому цього року в місті  почала працювати робоча група в складі працівників  управління економічного розвитку та інвестицій, держпродспоживслужби, відділення муніципальної варти.

Вона інспектувала  наявність особистих медичних книжок, терміни проходження працівниками медогляду, строки та умови реалізації продукції, наявність її маркування та супровідних документів, дотримання  умов зберігання продовольчих товарів,   проведення дезінфекції обладнання та приміщень тощо.

З початку місяця обстежено  супермаркети «Вопак», «Салют», «Наш край», магазин «Вік». Суб’єктам господарювання надано рекомендації щодо усунення виявлених порушень, роз’яснено про відповідальність за ці порушення згідно з    законодавством. Досягнуто розуміння як зі сторони продавців, так і  суб’єктів господарювання – всі вони мають бажання працювати у правовому режимі.

Але  один  підприємець, який здійснює роздрібний продаж товарів  в магазині  «АВС»  на вул. Поліської Січі,   не допустив робочу групу до виконання її повноважень.

Обстеження продовольчих магазинів  задля забезпечення  споживчого ринку міста доброякісними та безпечними товарами проводитиметьсь і надалі. Принагідно хочеться нагадати  споживачам, що, вибираючи продукти харчування, слід звертати увагу на зовнішній вигляд товару, наявність інформації про виробника, склад продукту, умови зберігання, дату виготовлення, перевірити термін придатності.  Необхідно дивитись  і на цілісність упаковки, а якщо вона порушена, краще утриматися від покупки такого товару. І найголовніше  зберігайте касовий чек, а в разі відсутності касового апарату – попросіть його виписати.

У випадку необхідності захистити свої споживчі права, будь-який громадянин може завжди розраховувати на допомогу працівників управління економічного розвитку та інвестицій міськвиконкому (вул. Д. Галицького, 5, кабінет 4) або за телефоном  3-84-30.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up