Новини

Проєкт з психосоціальної підтримки учнів закладів професійної та фахової передвищої освіти

Лайфстайл, Новини
59 переглядів

Волинь – одна з семи областей, де розпочали реалізацію проєкту з надання психосоціальної підтримки учням закладів професійної та фахової передвищої освіти. Програму втілює Асоціація інноваційної та цифрової освіти спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерством освіти і науки України.

Проєкт з надання психосоціальної підтримки охоплює Волинську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Сумську, Львівську та Закарпатську області. Програма розроблена в межах Національної програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

Впродовж року навчання за програмою «Я підтримую своїх друзів» пройдуть понад 30 тисяч учнів, з них 6088 – волиняни. У рамках курсу підлітків навчать підтримати друга чи подругу, які перебувають у стресі. Ця програма включає ефективні техніки, засновані на принципах першої психологічної допомоги. Окрім учнів, до навчання будуть залучені їхні батьки та опікуни, які зможуть опанувати навички з позитивного батьківства.

«Наразі ми завершили пілотний етап проєкту, який складався з підготовки практичних психологів та соціальних педагогів, отримання грифу МОН на програму та навчання контрольної групи учнів. На наступному етапі розпочнеться безпосередня системна робота з підлітками, батьками та вчителями, – розповіла виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав. – Тренінги для дітей та їхніх батьків проходитимуть наживо, прямо у закладах освіти, в яких вчаться діти, а тренінги та супервізії для вчителів відбуватимуться онлайн».

Коментарі
Теги: навчання, Практичні психологи, соціальні педагоги
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up