Новини

При кожній ОТГ має запрацювати поліційна станція

Архів
8 переглядів

При кожній об’єднаній територіальній громаді має запрацювати поліційна станція. Це дозволить громаді мати свого дільничного інспектора поліції, або й кількох, залежно від кількості населення, які б працювали тільки на території ОТГ. Про це розповів начальник головного управління Національної поліції в області Петро Шпига під час круглого столу за участю голів ОТГ Прибужжя, що відбувся у Вишнівській громаді на Любомльщині.

На думку правоохоронця, створення поліцейських станцій – справа дієва і перспективна, але вона багато в чому залежить від активності очільників громад. Якщо вони встигнуть до 23 травня подати свої пропозиції до Нацполіції, процес розпочнеться вже в цьому році; не подадуть – доведеться чекати наступної такої можливості. З боку громади потрібно передбачити приміщення з кімнатою відпочинку, офісні меблі, сейф, комп’ютер, доступ до Інтернету, планшет. Держава, своєю чергою, створює додаткову штатну одиницю, забезпечує працівника зарплатою, транспортом, зброєю та формою.
Важливо, що дільничного зможе обрати сама громада, однак кандидатам на цю посаду прийдеться ще пройти відповідні тести та виконати фізичні нормативи.

До кінця року на Волині планують ввести в дію всього 38 таких поліцейських станцій. Наразі вже їх відкрито шість.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up