На головну Новини Придбали квартиру юнакові, котрий з дитинства ріс без батьків

Придбали квартиру юнакові, котрий з дитинства ріс без батьків

119

Міський голова Ігор Пальонка вручив ключі від квартири мешканцю міста  Андрію Кулику.  22-річний юнак перебував на черзі на отримання житло як особа з числа сиріт та отримав довгоочікувану нерухомість відповідно до державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт. Про це інформує сайт міської ради.

   «Це радісна новина для нашої громади, адже перипетії з придбанням житла тривали упродовж кількох місяців і сьогодні приємно нарешті вручити ключі від квартири дитині з числа сиріт, яка особливо цього потребує. В майбутньому будемо продовжувати працювати за цією програмою, аби діти, які мають право на житло, могли ним скористатись. Адже власне помешкання – це важлива складова комфортного життя», – зазначив міський голова.

- реклама -

  Однокімнатну квартиру на вулиці Поліської Січі було придбано за кошти державної субвенції. Пошуком, придбанням та оформленням усіх документів займалась директорка Володимир-Волинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторія Юхимюк. Квартиру придбали лише після складеного акту обстеження та засідань кількох комісій. У помешканні є уся необхідна побутова техніка та добротні меблі, тож уже невдовзі Андрій Кулик зможе відсвяткувати новосілля у власній квартирі, покинувши стіни Волинського обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, де він проживав до цього часу.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

14 − 8 =