Новини

Придбали машину для мінометників і збирають кошти на авто для радіотехнічної бригади

Війна, Новини, Разом до перемоги
1719 переглядів

З подяки свою розповідь про придбання автівки для мінометників 100-ї окремої механізованої бригади розпочав волонтер і громадський активіст, голова ГО «Об’єднання Активіст» Костянтин Зінкевич. Адже завдяки небайдужості спільнот та окремих людей, навіть без оголошення публічних зборів вдалося зібрати на неї потрібні кошти.

«Цю машинку Toyota Hiace 4×4 ми довго вишуковували, а ще довше доводили до ладу, – розповідає Костянтин. – Тойота з доставкою із Данії обійшлася нам у 6000 євро. Ще 23 тисячі гривень витратили на запчастини і заправку».

Канадська спільнота за посередництва Олександра Клюєва передала 4170 євро. Андрій і Павло Почапський задонатили на цю автівку 3200 канадських доларів, ще 1000 доларів передав Віктор Козел. Суттєво доклалися до важливої справи віряни Церкви адвентистів сьомого дня – громада цієї церкви із Сакраменто (США) за посередництва Петра Алєксєєва передала 36 тисяч гривень, а громада у Володимирі за посередництва Ігоря Сороки – 9 тисяч.

Допомагали не тільки фінансово. Сергій Нехай подарував акумулятор, добрі люди в Польщі – «живі» диски. Ремонт робили Ігор Собчук, Ігор Козолуп, Максим Собчук, Ігор Занчук і їхні помічники, Роман Омеляненко, Олег Мацьоха та інші. Звісно, усе безплатно.

«Зараз в майстернях готується близько десятка автомобілів для армії. Люди гуртуються, збирають гроші, бійці скидаються грошима, щоб на підрозділ пригнати авто. Це йде своїм звичним процесом», – розповідає Костянтин Зінкевич.

Але зараз мають особливу мету – придбати пікап для 1-ї Галицько-Волинської радіотехнічної бригади. «Її підрозділи є і на Волині, і в інших регіонах. Це реальне ППО, яке має чим і головне вміє працювати. Але ось треба автомобіль», – пояснює волонтер. Чотиридверний міцний пікап, якого потребують військові, на європейському ринку 6-7 тисяч євро. Тож волонтери і військові звертаються до всіх небайдужих з проханням фінансово підтримати цей збір.

Внески можна перераховувати на картку Приватбанку 5363 5421 0697 3077 (Костянтин Зінкевич) та PayPal: zinkevych.media@gmail.com.

Долучайтеся, щоб підтримати захисників українського неба – замаленьких донатів не буває.

Віталіна МАКАРИК

Коментарі
Теги: "Об'єднання Активіст", автомобіль для військових
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up