Новини

Пригоди «Солодкого гномика»

Архів
5 переглядів

Огляд-конкурс новорічно-різдвяних композицій і фотозон «Зимова феєрія» відбувається у місті уже третій рік поспіль. Його оголошують передусім для створення святкової атмосфери для мешканців та гостей Володимира, а також щоб підтримати творчі ініціативи володимир-волинців.

З 19 грудня по 14 січня спеціальна комісія огляне та обере найкращі з інсталяцій у трьох номінаціях: «Креативна ялинка», «Різдвяна казка» та «Історії новорічного міста». Буде оцінюватись творчий підхід, оригінальність, новизна та здатність інсталяції вистояти на вулиці під відкритим небом впродовж усього періоду проведення огляду-конкурсу. Переможців нагородять 14 січня під час проведення святкової програми «Три празники в гості».

Зазвичай до конкурсу охоче долучаються навчальні заклади, цього року це усі загальноосвітні та художня школи, педагогічний та агротехнічний коледжі, ВПУ, вперше взяли участь представники дитячої арт-студії «Фіглі-Міглі».

На жаль, прямо з перших днів життя святкових композицій не обійшлось без неприємностей. Троє молодиків, обличчя яких, як з’ясувалось згодом, зафіксували міські вуличні відеокамери, зруйнували одну з інсталяцій, на якій зворушливий яскравий жовтий гном везе санчата з подарунками. Користувачі фейсбуку обурились викраденням гнома, дехто засмутився, що не встиг із ним сфотографуватися. Представники ВПУ як автори були змушені з рештків її відновлювати, та гном тепер став синім і більше не захотів повертатись на своє місце – усіх охочих у робочий час чекають до нього в гості на території училища, повідомила тоді у соцмережах заступник директора Наталія Богдан.

Та у понеділок таки сталося диво. Завідуючий туристично-краєзнавчим відділом Центру позашкільної освіти Олександр Лещук зранку у своєму фейсбуку повідомив, що гнома знайшов. Редакції він пояснив, що сталось це неподалік від його роботи: на паркані висів цей чарівний гном, уже пошарпаний та брудний, але у ньому не можна було не впізнати розшукуваного містянами персонажа.

Тож гном після ЦПО потрапив спочатку у відділ культури міськвиконкому, а потім таки повернувся у рідне йому ВПУ. В училищі погодились почаклувати над ним і пообіцяли встановити його на попереднє місце, аби з ним могли сфотографуватись усі, хто цього так палко хотів, щоб гном дарував нам святковий настрій упродовж усього періоду новорічних свят.

Звичайно, на відео володимир-волинці впізнали «героїв», розповіли про це викладачам ВПУ, від себе відділ культури подав заяву у міський відділ поліції. Усі з нетерпінням чекають і результату від правоохоронців. «Хотілось би, щоб за такі дії винуватці несли покарання, нехай би це були якісь виправні роботи чи штраф, та що там казати, хоч би вибачились!» – каже Наталія Богдан. Бо і минулого року ялинка від училища постраждала: була вся пропалена цигарками. Але ж так не повинно бути… Бо ідеться все ж про людську працю. А також про наше спільне з вами свято.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up