На головну Новини Прихисток для людей, що тікають від жахів війни

Прихисток для людей, що тікають від жахів війни

10

Тікаючи від жахіть війни, яка сіє смерть  і нищить  все довкола, люди кидають свої  домівки і їдуть туди, де спокійніше, де не стріляють і не розриваються  бомби. Таких вимушених переселенців  на Волині вже зустріли понад 13 тисяч, а  у нашому місті більше  ніж півтисячі. І з кожним днем ці цифри зростають, бо у гарячих точках цієї  дикої війни бойові  дії тривають, і людський потік зі Сходу на Захід  наростає.

У новооблаштованому приміщенні туристично-інформаційного  центру, що   міститься у будівлі  колишнього районного будинку культури, зранку до  вечора, а подекуди й вночі діє пункт прийому переселенців, де таких людей реєструють,  надають  допомогу і  прихисток. Спеціалістки управління соціальної   політики, які там теж несуть чергування, розповідають, що якщо у перші дні війни приходило до  кілька десятків  чоловік, переважно жінок з дітьми, то тепер їхні кількість  зросла у рази.  Географія місць лиха, звідки  на Волинь втікають українці, різноманітна – це і Київ, і Харків, і Миколаїв. В останні дні зросла кількість  жителів Ірпіня, що став болючою раною всієї  України.

- реклама -

Поселяюють  цих людей у гуртожитках коледжу, у помешканнях володимирчан, які зголошуються надати своє  житло, навіть у спорткомплексі.  Кілька днів тому  поселяли у міську квартиру  маму з малюком, який народився  у лиховісний  цьогорічний день 24 лютого.

Для  прийому переселенців діє гаряча  лінія за номером  0934500396, телефонувати на яку можуть і ті, хто готовий запропонувати свою житло  для тимчасового поселення вимушених переселенців.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісім − чотири =