Новини

Приймала вітання довгожителька з Ласкова

Володимирська, Новини
258 переглядів

Минулої п’ятниці 95 років виповнилось мешканці села Ласків Федорі Мамализі. З цієї нагоди до ювілярки завітали заступниця начальника управління з соціальної політики Алла Кузьмич та директорка терцентру соціального обслуговування Інна Мацьоха разом зі старостою Тетяною Шейчук.

Від імені міського голови ювілярці вручили подяку та грошовий подарунок, побажавши дожити до  ста років у незалежній, мирній Україні, в колі своїх найрідніших людей.

Народилася Федора Олексіївна у селі Кисилівка на Київщині. У багатодітній сім’ї з п’яти дітей вона була найстаршою. До слова, молодші брат та сестри теж є довгожителями, адже кожному з них від 80 до 91 років. Разом пережили голодомор 1931-1933 років.

Ювілярка має статус учасниці бойових дій Другої світової війни. Після закінчення Тальнівського технікуму полеводства у 1954 році за направленням переїхала з чоловіком Василем на Волинь у село Ласків. Деякий час працювала агрономом у колгоспі. Пізніше закінчила Тернопільський педагогічний інститут і майже 30 років навчала дітей хімії та біології у місцевій школі.

З чоловіком виховали двох дітей – доньку Ганну та сина Олексія. Головним багатством ювілярки є її четверо внуків та п’ятеро правнуків, наймолодшому з яких  два роки, а найстаршій – 25.

Коментарі
Теги: довгожителька, Ласків, Федора Мамалига
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up