На головну Новини Прийом першокласників відбуватиметься дистанційно

Прийом першокласників відбуватиметься дистанційно

76

Із 4 травня розпочався прийом заяв на зарахування дітей до перших класів загальноосвітніх шкіл. Про те, як відбуватиметься цей процес у карантинних умовах і чи передбачатиме він «живе» спілкування майбутніх першачків з педагогами чи психологами освітніх закладів, запитали у начальника управління освіти міськвиконкому Вячеслава Петрука.

– Відповідно до нових правил прийому дітей у перші класи, жодних співбесід чи проведення тестів з майбутніми першачками бути не може, – зауважує Вячеслав Петрук. – Згідно із чинним законодавством, усі діти, які подали документи і проживають на території обслуговування певного навчального закладу, повинні бути прийняті до його першого класу. Рішенням міськвиконкому місто поділене на райони обслуговування шкіл, тож батьки дітей, які проживають у тому чи іншому районі, повинні подати документи до відповідної школи і матимуть першочергове право на зарахування. Діти з інших районів міста чи приміських населених пунктів можуть бути зараховані також, але тільки за умови, що в бажаній для них школи лишаться вільні місця. Рішення про їх зарахування прийматиметься після 15 червня.

- реклама -

Оскільки вся освіта нині працює в дистанційному режимі, то й документи для зарахування дітей до перших класів приймають в електронній формі. Для цього на сайтах міських шкіл опублікували гугл-форми для подачі заявок. А маленькі школярики зі своїми першими учительками познайомляться, найімовірніше, уже з 1 вересня.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

7 − один =