Новини

Прикордонна служба підсилює свої можливості

Лайфстайл, Новини, Разом до перемоги
226 переглядів

Збільшення чисельності Державної прикордонної служби України на 15 тисяч осіб зумовлене формуванням нових підрозділів у складі ДПСУ та зміною стратегії охорони кордону.  Верховна Рада 24 квітня підтримала урядовий законопроєкт Nº11091, який це передбачає.

За словами речника ДПСУ полковника Андрія Демченка, збільшення кількості прикордонників – це умова сьогодення. Державна прикордонна служба формує і продовжує підсилювати свої можливості, створюючи підрозділи нового зразка бригадного типу. Тобто, ті підрозділи, які фактично можуть здійснювати бойові дії, маючи на озброєнні артилерію й інші засоби для ураження техніки противника.

Цим і викликано збільшення чисельності штату ДПСУ, бо в подальшому ці підрозділи будуть тримати оборону кордону. Це вже не та модель охорони, яка існувала раніше, а буде військова складова. Зараз сформовані дві бригади – “Сталевий кордон” та “Помста”, які виконують завдання на лінії фронту, і прикордонники продовжують нарощувати кількість таких підрозділів у структурі ДПСУ.

Буде нова модель охорони кордону: не захист, а саме оборона. Прикордонники, як і раніше, залишатимуться перші на кордоні, тому повинні мати потужні засоби, щоб при виникненні небезпеки відбити атаку ворога.

Коментарі
Теги: збільшення складу, Прикордонна служба
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up