Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

Прикордонники відчинили ворота селянам для сінокосів

Архів
31 переглядів

Жителі сіл Рокитниця, Чорників, Амбуків та Лудин мають пайові кормові угіддя за лінією прикордонних інженерно-технічних споруд. Це близько 160 гектарів сінокосів. На території Устилузької громади біля цих сіл є троє воріт: центральні, амбуківські та черниківські. Через перші, згідно з поданими Устилузькою міською радою у Львівський прикордонний загін списків, місцеве населення прикордонники пропускають регулярно. Проте, якщо користуватися лише центральними воротами для перетину ІТ–споруд, потрібно долати до 20 кілометрів додаткової відстані (їхати по кругу).
Міська рада неодноразово зверталася до відділу прикордонної служби с. Амбуків із проханням врегулювати відкриття амбуківських та черниківських воріт для задоволення потреб селян у період сільсько-господарських робіт, але вирішувалося це тимчасово.
На початку червня устилузький міський голова Віктор Поліщук виступив ініціатором спільної зустрічі представників Львівського прикордонного загону, місцевих жителів та органу місцевого самоврядування. У будинку культури села Лудин на неї нещодавно зібралися, крім представників влади і прикордонного загону, близько 50 чоловік місцевого населення. Домовилися, що усі троє воріт під час проведення місцевими жителями сільськогосподарських робіт на пайових кормових угіддях будуть відкриті. Пропуск на них будуть здійснювати спільно із прикордонниками члени місцевого громадського формування «Варта».
Нині заготівлю сіна для худоби на сінокосах за лінією прикордонних ІТ- споруд проведено. Домовилися із прикордонниками, у разі потреби, працювати у такому ж режимі і надалі.
Від місцевих жителів хочу подякувати міському голові Віктору Поліщуку за оперативне реагування на потреби громади, керівництву Львівського прикордонного загону та відділу прикордонної служби Амбуків – за розуміння та підтримку.

Михайло БРУКАЛЮК,
житель с. Черників.

Коментарі
Теги: Амбуків, Віктор Поліщук, Лудин, прикордонники, район, село, Черників
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up