На головну Новини Прикрасять місто великодні писанки

Прикрасять місто великодні писанки

775

   Різнобарвна краса традиційних українських писанок, але у значно збільшених масштабах, уже від п’ятниці і протягом свят радуватиме містян та гостей Володимира, які завітають у парк «Слов’янський». У такий спосіб привітати з Великоднем мешканців громади вирішили митці. За підтримки відділу культури та туризму міськвиконкому дванадцятеро художників втілили цікавий творчий проект – розписали величезні писанки, які, безперечно, стануть окрасою святкового міста.

  У об’єктив нашої камери потрапила лише частина з представлених експонатів. Перед встановленням у парку зазнімкувати свої витвори у дворі церкви Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії вирішили викладачки педагогічного коледжу, які узяли участь у оформленні своїх унікальних писанок, – Тетяна Токарева-Асмолкова, Оксана Білик та Леся Мартинюк (на головному фото).

- реклама -

А за допомогою соцмереж нам вдалось уже побачити й чудові роботи Валентини Залуніної, Тетяни Салухи і Катерини Юрчук.

Мисткині зізнались, що працювали над своїми витворами з великою охотою та ентузіазмом, передаючи естафету одна одній. Сподіваються, що їхні творчі доробки принесуть людям справжню естетичну насолоду та подарують святковий, радісний настрій, як і годиться у ці світлі Великодні дні.

  Обов’язково завітайте на виставку, щоб дізнатись, хто ще із художників творив яскраві великодні писанки для міста, помилуватись мистецтвом, а також зробити на пам’ять святкові світлини у писанковій алеї!

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шість + 10 =