На головну Новини Приміщення під медичні амбулаторії  врешті реконструюватимуть?..

Приміщення під медичні амбулаторії  врешті реконструюватимуть?..

61

    На Волині розкрили черговий тендер на ремонт і реконструкцію приміщень під амбулаторії. Адже у краї триває реалізація субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Здійснювалася закупівля робіт за пакетом NCB-W-6.1.1.4 «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 18 об’єктів (1 фаза. Повторна закупівля)».  У вівторок за участі членів комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту, консультантів та представників підприємств-учасників відбулося розкриття пропозицій.

- реклама -

Їх було подано шість – від ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536», ТОВ «Будівельний комплекс «УНІВЕРСАЛ», ТзОВ «Житлобуд-2», ТзОВ «Луцьккомунбуд», ПП «Форест-Україна», об’єднання підприємств – ПМП «Сатар» та ТОВ «Луцьккомунбуд». У процесі розкриття з’ясувалося, що пропозиції від шести  компаній подано на усі вісім лотів, з них на два лоти подано по дві пропозиції. Усі вони прийняті  до розгляду.

Оцінювання пропозицій здійснюватимуть за процедурами Світового банку. За його результатами складуть звіт з оцінки, який буде розглянуто на засіданні комісії з відбору.

У цім пакеті закупівель  на реконструкцію та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 18 об’єктів. Але  перші  два лоти  володимир-волинські.  Зокрема, лот 1 – NCB-W-6.1.1.4/1 «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень медичних закладів первинного рівня м. Володимир-Волинський» (АЗПСМ №1, АЗПСМ №2); лот 2 – NCB-W-6.1.1.4/2 «Реконструкція приміщень медичних закладів первинного рівня Володимир-Волинського району» (Зарічанська АЗПСМ, Зимненська АЗПСМ).

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

8 + 18 =