На головну Новини Притулок для постраждалих від сімейного насилля

Притулок для постраждалих від сімейного насилля

142

У Зимнівській громаді у вівторок відбулося відкриття нового соціального закладу – притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

«Звичайно у нашій, як і у кожній громаді, є сім’ї або окремі особи, які потребують психологічної, соціально-побутової, соціально-медичної, інформаційної і юридичної допомоги. І ми зробили все можливе, щоб у нас з’явилось таке місце, для безпечного тимчасового цілодобового перебування постраждалих осіб», – пишуть на сайті громади.

- реклама -

Традиційну стрічку перерізав  сільський голова В’ячеслав Католик, участь в урочистостях взяли директорка департаменту соціального захисту населення Волинської ОДА Оксана Гобот, очільниця Національної соціальної сервісної служби в області Світлана Мишковець, заступник голови РДА Андрій Сторонський та голова райради Віктор Хиць.

Місце для тимчасового перебування  постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі у Зимнівській ТГ буде не просто комфортним тимчасовим житлом, а й установою, де можна отримати комплексну допомогу на основі оцінки потреб та індивідуального підходу до особи з урахуванням віку, статі, стану здоров’я та соціального становища. Його послугами можуть також скористатись мешканці Локачинської, Литовезької, Оваднівської, Поромівської та Павлівської територіальних громад, з якими Зимнівська сільрада уклала меморандуми про партнерство.

Контактний телефон установи: 95-1-33.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

6 + 15 =