Новини

ПриватБанк не повернуть у приватні руки: суд підтвердив законність націоналізації

Бізнес
275 переглядів

Госпсуд Києва 27 листопада закрив справу щодо визнання недійсними правочинів в рамках націоналізації ПриватБанку у 2016 році.

Про це повідомляє пресслужба держбанку.

Також суд підтвердив законодавчо встановлену неможливість скасування рішень, прийнятих при націоналізації ПриватБанку, та повернення акцій банку колишнім власникам.

У банку нагадали, що справа розглядалась з 2020 року.

“В даній справі Боголюбов, колишній власник ПриватБанку, намагався витребувати акції ПриватБанку, що був націоналізований, у свою власність. Суд, неухильно дотримуючись приписів закону, закрив провадження у даній справі, як того і вимагає Закон №590. Безумовно, це перемога правосуддя та держави, як єдиного акціонера банку”, – заявив адвокат ПриватБанку Віктор Тарасенков.

“Під час розгляду справи, суд врахував практику Великої Палати Верховного Суду у справі Олександра Дубілета та на підставі Закону №590 нарешті закрив провадження у даній справі щодо націоналізації ПриватБанку.

У відповідності до приписів цього закону провадження у всіх подібних судових справах підлягає закриттю, якщо колишніми акціонерами ПриватБанку обрано неналежний спосіб захисту своїх інтересів”, – пояснили у банку.

Коментарі
Теги: Приватбанк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up