На головну Анонси Привітаймо подружжя-ювіляри

Привітаймо подружжя-ювіляри

68

   11 подружніх пар, що зустрічають у цьому році ювілейні дати, вітатимуть суботнім вечором їхні діти, онуки, друзі. Найдосвідченіші з них – Людмила Станіславівна й Микола Іванович Іллюки, котрі прожили у парі 60 років. На п’ять років менший сімейний стаж у Ірини Стахівни й Василя Спиридоновича Озіюків. Ще дев’ять пар дожили до «золотого» ювілею.  

У вчителів фізкультури Людмили й Івана Мадарашів ювілей найкругліший від інших, бо припадає саме на ці святкові дні, вони одружилися 27 липня 1968 року. Уже майже 40 років проживають у Володимирі іваничівці  – однокласники та затяті книголюби Лариса й Степан Прушинські, коронною сімейною стравою яких є борщ за рецептом актриси Наталії Сумської. Син, доктор орнітології у одному з польських природних заповідників, також любить куховарити. Та усі четверо онуків обожнюють бабусині пиріжки.

- реклама -

Як маркоставський призовник Олександр Калишук йшов до армії, його майбутня дружина Світлана була ще геть дівчам. А повернувшись, побачив – виросла гарна наречена. Працювали, виховали сина, який гідно захищав Україну на Донбасі, мають двоє онуків.

Два дні – у селі Липа під Берестечком і у Черчичах – святкували 50 років тому весілля Надія і Євген Фісаюки, добре, що геологорозвідувальна експедиція, де тоді обоє працювали, надала автобус, аби возити гостей. Від підприємства одержали й житло, виростили двох дочок, мають трьох онуків.

«Золоті весілля» відзначатимуть і Тетяна й Лонгін Набатичі, Марія і Василь Грабчуки, Валентина і Гейза Локотоші, Поліна й Іван Гладчуки, Ольга й Леонід Рарати. Привітати ювілярів можна буде у суботу, біля культурно-мистецького центру. Початок урочистості о 17.00.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

9 − 2 =