Новини

Приїхав і ветеран, який 74 роки тому місто визволяв…

Архів
1 переглядів

20 липня відбулись урочисті заходи з нагоди Дня визволення міста від нацистсько-фашистських загарбників.

Міський голова Петро Саганюк зустрівся з ветеранами Другої світової війни, привітав їх з такою датою. Грошові  допомоги та квіти від міської влади  вручено Степану Абрамуку, Івану Жепецькому, Миколі Ємельянову, Івану Колтикову, Василю Павлову, Володимиру Сєдому, Любові Толкаченковій, Вірі Шиманській, Мойсею Юхтенку, Василю Юшку.

Опісля  було покладено  квіти до обеліска Слави та дошки пам’яті загиблим в зоні АТО військовослужбовцям, пролунав Гімн України та військовий салют.

До міста, яке визволяв 74 роки тому від окупантів,  приїхав учасник бойових дій Другої Світової війни, житель Ковельщини Яків Чуй.  Йому вже 95 років. Все своє життя після воєнних років він пропрацював в рідному селі в сільській раді, виховав дітей, онуків, які майже всі обрали вчительську професію. Воїн-визволитель пригадує ті страшні роки, вдячний Богу за те, що вистояв, і з біллю в серці просить закінчення сьогоднішнього військового конфлікту на сході України, адже там боронять від ворога рідну землю двоє його онуків.

Разом з Яковом Чуєм  завітали  до Володимира-Волинського і голова обласної ради ветеранів війни та праці Олександр Булавін та голова Ковельської районної організації Валентина Січкар.

Музичний та церемоніальний супровід забезпечив військовий духовий оркестр 14-ої окремої механізованої бригади під керівництвом Ярослава Короля.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up