Новини

Призвані в один день, в один день і загинули

Війна, Головне
62 переглядів

Одразу двох Героїв-захисників, які віддали своє життя за незалежність України, проводили в останню дорогу в Нововолинській громаді. Обидва чоловіки служили у Волинській 100-й бригаді тероборони й загинули в один день. Запам’ятаймо їхні імена!

Іван Вознюк (м. Нововолинськ)

Нововолинець Іван Вознюк був одним із тих чоловіків, які у перші ж дні повномасштабного вторгнення стояли під дверима військкоматів, готові взяти до рук зброю, аби захистити свою країну від ворога. «Чудова людина, прекрасний спеціаліст, єдиний син у батьків. Не сховався від мобілізації, а з перших днів війни захищав нас усіх, хоча доти ніколи не служив в армії», – так пише про Івана його колишня колега Марія Євтушок.

Чоловік служив на посаді старшого солдата. Як розповідають знайомі, ніколи не нарікав на фронтові труднощі. Відважно і віддано виконував свій воїнський обов’язок. Але відсвяткувати перемогу Івану не судилося – він загинув 11 жовтня у бою біля населеного пункту Діброва Луганської області.

Герою було 38 років. У нього залишилися батьки.

Андрій Вовк (м. Нововолинськ)

Так само, на третій день повномасштабної війни, до лав війська став і земляк Івана Андрій Вовк. Він мав за плечима військовий досвід, повідомляють його колишні побратими – брав участь в українській миротворчій місії в Іраку. Природно, не міг лишилися осторонь, коли ворог зі зброєю вторгся у рідну країну.

«Ти був справжнім!», – так про воїна пише його побратим Сергій Малина. Андрій Вовк усі покладені на нього як на старшого солдата завдання ніс із честю, відданістю та гідністю. Виконуючи свій військовий обов’язок, віддав за Україну власне життя. Воїн загинув на Луганщині, біля населеного пункту Діброва, 11 жовтня.

Герою було 40 років. У нього залишилася матір.

У рідному Нововолинську полеглих захисників зустріли навколішки, з патріотичною символікою та встеленою квітами дорогою. Івана Вознюка поховали на Алеї Слави Героїв (кладовище в районі 2-ї шахти), а Андрій Вовк знайшов вічний спочинок на кладовищі села Низкиничі.

Редакція видання «Слово правди» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким полеглих захисників. Вічна пам’ять і шана Героям!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up