Новини

Пункт підзарядки телефонів з’явився біля КМЦ

Архів
3 переглядів

Ще одним «іменинним подарунком» до Дня міста встало встановлення пункту для підзарядки гаджетів. Конструкція, яку змонтували поблизу культурно-мистецького центру, включає в себесітілайтта поличку з чотирма роз’ємами, щоб заряджати телефони, планшети або інші гаджети. Працює зарядний пристрій на сонячних батареях. Для того, щоб підключитися до нього, треба мати лише кабель для зарядки.

Щоб убезпечити унікальну для міста конструкцію від руйнівних намірів вандалів, поряд встановили додаткові камери відеоспостереження. Чотири з них придбали у рамках передбачених проектом коштів, ще одну подарував підприємець Андрій Кандиба. Загальна вартість пункту підзарядки – 40 тисяч гривень, камер – 20. Реалізовано цей проект за кошти субвенції з держбюджету, отримані за сприяння Ігоря Гузя для соціально-економічного розвитку регіону.

«Обрали це місце і такий формат, щоб, так би мовити, поєднати корисне з приємним, – прокоментував «обнову» начальник відділу культури і туризму міськвиконкому Роман Віслобоков. – Сітілайт з підсвіткою дає можливість рекламувати заходи, які відбуваються у культурно-мистецькому центрі і в місті загалом, і вдень, і вночі. А як пункт підзарядки він принесе реальну користь містянам. Це повністю автономний і енергоощадний об’єкт, який спеціально на наше замовлення виготовила фірма з Луцька. Сподіваємося, що мешканці міста користуватимуться нам ефективно і бережливо».

Віталіна МАКАРИК.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up