На головну Новини Пункт пропуску «Устилуг» очікує на капітальний ремонт наступного року

Пункт пропуску «Устилуг» очікує на капітальний ремонт наступного року

42

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов представив проект розвитку інфраструктури пріоритетних пунктів пропуску ДМС України. У списку з 16 пунктів, у яких здійснюватиметься капітальний ремонт протягом 2020 року, є також найближчі до нас «Ягодин» та «Устилуг», – інформують в Уряді.

За словами очільника митної служби, необхідно подолати внутрішні проблеми. Свого часу Державна фіскальна служба традиційно не в змозі була ефективно використати кошти, які виділялися у Державному бюджеті. Їх не використовували ані на будівництво, ані на сканери. «До кінця наступного року в багатьох містах ми побачимо велику різницю у реальному зменшенні строків проходження кордонів, а також у створенні кращих безпекових умов для того, щоб до нас не потрапляла контрабанда і щоб від нас не вивозили цигарки, бурштин та інші культурні цінності. І я переконаний, що все у нас вдасться. Є речі, які можна змінювати гнучким підходом. В інфраструктурі треба мати певну дорожню карту. Головне завдання для нас – добре зробити нашу роботу», – зазначив Максим Нефьодов.

- реклама -

Наразі доведені граничні видатки наступного бюджетного періоду у розмірі 488 мільйонів гривень. Зокрема, ці кошти спрямовані на введення в експлуатацію та функціонування придбаних сканерів та вагових комплексів, ремонт існуючих елементів інфраструктури та будівництво нових у ряді пунктів пропуску, зокрема, в «Ягодині». Також планується вдвічі збільшити пропускну спроможність на кордоні з Республікою Польща у пункті пропуску «Устилуг»: легкових автомобілів – 2700 одиниць, громадян – 7000 чоловік, автобусів – 22 одиниць, вантажних автомобілів – 278 одиниць.

Для завершення реалізації проекту розвитку інфраструктури є потреба у додатковому фінансуванні у сумі 878 мільйонів гривень.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × пять =